MAGDA

Instruktor Fitness od ponad 10 lat. Absolwentka Międzynarodowej Akademii Fitnessu & Aerobiku IFAA licencja B, Step Dance, Shape, licencjonowany instruktor XCO ( jeden z nielicznych w Polsce), instruktor PowerGYM, Double Tubing, Functional, absolwentka World Jumping Fitness. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w wielu warsztatach, szkoleniach, kursach i konwencjach. Wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie sprawia, że jej zajęcia są zawsze pełne energii . Na treningu oprócz dbania nad poprawną techniką wykonywanych ćwiczeń, dba o niepowtarzalny, pozytywny klimat. Wyciskanie siódmych potów to dla niej ogromna przyjemność.

Piotr

Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor: turystyki rowerowej, piłki siatkowej, surwivalu, żeglarstwa. Uczestnik wielu maratonów MTB oraz wyścigów szosowych w górach i na pomorzu. Każda jego wyprawa rowerowa jest przemyślana i odpowiednio zorganizowana. Stawia sobie ambitne cele, które realizuje zarażając swoją sportową pasją innych. Kieruje się zasadą: "Turystyka to ruch, ruch to przemieszczanie, przemieszczanie to
wyzwanie". Do zajęć Indoor Cycling podchodzi profesjonalnie motywując wszystkich uczestników do ambitnej postawy treningowej.

Michał

Gdybym miał wybrać jedno słowo, które mnie określa byłoby to oddanie. Kiedy amatorsko trenowałem piłkę nożną, wysiłkiem i zaangażowaniem nadrabiałem późny start w treningach, a w przedostatnim roku gry trener powierzył mi opaskę kapitańską. Studiując Wychowanie Fizyczne na gdańskim AWFiS rozwijałem swoją wiedzę i umiejętności jako trener personalny. W Trójmieście poznałem również najlepszych w Polsce specjalistów od treningu, dietetyki i dietoterapii. Dzięki nim, moja motywacja do ciągłego rozwoju zawsze jest na wysokim poziomie. Wracając do Słupska postanowiłem zgłębić aspekt fizjoterapii. W pracy z ludźmi stawiam na świadomość i edukację podopiecznych.

MARTA

Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat. Kiedy rozpoczęła swoją przygodę z Cross'em, stał się on jej pasją. Zdobyła certyfikat treningu Cross level 1 i level 2 Hes Academy i od tego czasu pokazuje, że cross to trening nie tylko dla mężczyzn a uzależnienie od wysiłku nie pozbawia atrybutów kobiecości, a wręcz je podkreśla. Obecnie rozwija swoją wiedzę i umiejętności w zakresie zwiększanie mobilności ciała czyli rozciągania, powiększania zakresu w stawach, podstawowych technikach masowania oraz rozbijania mięśni. Zawodniczka i trener Cross'a.

RAFAŁ

Instruktor Indoor Cycling. Absolwent Turystyki, zapalony miłośnik kolarstwa górskiego i szosowego. Wieloletni uczestnik wyścigów i maratonów MTB, czynny zawodnik amatorskiego klubu kolarskiego Morpol Racing Team. Do kolarstwa podchodzi metodycznie, ale jednocześnie z pasją. Uczestnik specjalistycznego kursu Instruktora Kolarstwa na Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki. Indoor Cycling jest dla niego czymś więcej niż tylko treningiem wytrzymałościowo-siłowym. Na rowerze można trenować motywację, siłę umysłu i odporność psychiczną, która pomaga w zwalczaniu codziennych stresów i problemów.

Krystian

Trener lekkiej atletyki oraz trener personalny.
Reprezentant Polski na zawodach międzynarodowych.
Jego największym osiągnięciem jest Wicemistrzostwo Polski Seniorów w Rzucie Oszczepem.
Marzenie? Udział w Igrzyskach Olimpijskich.
Złapał zajawkę na Cross'a, który stał się nieodłączną częścią jego treningów. Trening ogólnorozwojowy jest mu doskonale znany, dlatego pomoże każdemu kto będzie chciał się wzmocnić i lepiej czuć we własnym ciele.

Adam

Aktywność fizyczna to od zawsze sens jego życia. Absolwent AP i WSHE ze specjalizacją nauczycielską oraz rekreacji ruchowej, fizjoterapeuta, instruktor kettlebell oraz trener personalny.
Jestem pewien że razem osiągniemy wszystkie zamierzone cele. Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić swoją wytrzymałość i siłę, ujędrnić lub zwiększyć swoją masę mięśniową czy też po prostu Twoje ciało potrzebuje masażu aby osiągnąć harmonię i odzyskać witalność – Adam pomoże Ci to osiągnąć.

Agata

Instruktor Międzynarodowej Akademii Fitnessu & Aerobiku IFAA , Technik Masażysta oraz Trener Personalny. Uczestniczka wielu szkoleń oraz warsztatów . Ze sportem związana od najmłodszych lat , najpierw taniec towarzyski, a obecnie fitness i siłownia . Jej ulubioną formą zajęć są zajęcia choreograficzne na stepie oraz wzmacniające o wysokiej intensywności . Na swoich zajęciach zwraca dużą uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń , a największą radość sprawia jej widok zmęczonych , ale zadowolonych uczestników.


Agnieszka

To osoba zorganizowana i pełna zapału do pracy. Z przyjemnością opowie Ci co słychać w Fabryce. Grafik zajęć i aktualne promocje ma w jednym paluszku. Zawsze służy pomocą. Mając wątpliwości odnośnie zajęć, można śmiało zadawać jej pytania. Jest asertywna i otwarta. Sumiennie wypełnia swoje obowiązki, lubi ład i porządek. Otacza uwagą każdego klienta. Nie zna słowa „nuda” - w jej otoczeniu zawsze się coś dzieje. Aktywna Fabryka daje jej energię do podejmowania nowych wyzwań.

Ewelina

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness- nowoczesne formy gimnastyki. Ze sportem związana przez całe życie, z fitnessem od 7 lat. Jej największą pasją są zajęcia choreograficzne, wzmacniające, a także formy body&mind. Duży nacisk kładzie na poprawną technikę ćwiczeń, kondycję i wytrzymałość ludzkiego ciała. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach. W swojej pracy ceni kontakt z ludźmi, a ich zadowolenie jest jej największa satysfakcją.

Kamila

Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania licencjonowany instruktor fitness (Certyfikat Ifaa Aerobic & Step Licence B) oraz Zumba Fitness. Jej pasje to taniec współczesny oraz fitness, które trenowała na długo przed tym, nim stała się instruktorem. Stale podnosi warsztat pracy poprzez udział w szkoleniach i konwencjach fitness, a także w warsztatach tanecznych. W Zumbie połączyła swoje dwie największe pasje: fitness i taniec. Prowadzone przez nią zajęcia to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały trening interwałowy, pozwalający skutecznie spalać tkankę tłuszczową oraz poprawiający kondycję. Stale dba o wysoki poziom motywacji do ćwiczeń. Zawsze uśmiechnięta i zarażająca pozytywną energią, gwarantuje, że ostro się pośmiejecie, wykrzyczycie i wesoło zmęczycie.

Marcin

Pozytywnie zakręcony, aktywny sportowiec, instruktor Cross'a oraz Kettlebell. Doświadczony fizjoterapeuta, od wielu lat pracujący w zawodzie. Były zawodnik amatorskiej koszykówki, pasjonujący się od zawsze sportem. Obecnie czynny zawodnik i trener Cross'a. Propagujący zdrowy styl życia każdego dnia, zawsze pełen energii i uśmiechu na twarzy. Uczestnik wielu szkoleń i zawodów Cross, ciągle podnosi swoje kwalifikacje.